Náš tým


Karolína Nýdecká - ředitelka Mateřské školy

Vystudovala jsem střední pedagogickou školu v Brně. Obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Studium bylo zaměřeno na výchovu dětí nejen v Mateřské škole, ale i mimo ní.
V rámci školní praxe jsem získala zkušenosti v mnoha institucích. Například v soukromé školce a škole v Brně, v mateřské škole v Dubicku a v Nemili, kde jsem v rámci praxe působila jako učitelka. Moji další životní zkušeností byl roční pobyt v Anglii, kde jsem působila jako Au pair. Také jsem pracovala jako vychovatelka ve školní družině, kde jsem se účastnila týdenních pobytových kurzů. Tři roky jsem působila jako učitelka v mateřské škole v Praze. V průběhu života jsem hlídala spoustu dětí, nejen v rodině ale i známým. Setkala jsem se nejen se zdravými dětmi, ale i s dětmi s poruchou, či mentální retardací.
Jsem velmi temperamentní a aktivní člověk s velkou zálibou v cestování a práce s dětmi mě naplňuje.

Klára Danielová - učitelka

Jsem studentka posledního ročníku Vyšší odborné školy v Litomyšli. Studuji obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Na škole se zúčastnila rekvalifikačního kurzu Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, který jsem úspěšně dokončila. Během studia jsem se účastnila školních praxí jak v mateřských školách, tak ve školní družině.
Více jak půlroku jsem pracovala na jihu Anglie v restauraci, která byla součástí starého hotelového komplexu. Díky této příležitosti jsem si zlepšila svoji znalost anglického jazyka, který se i s dětmi snažím často využívat. Už na střední škole jsem se zajímala o práci s dětmi, podílela jsem se na pořádání různých akcí pro děti, ať už na herních nebo sportovních.

V Malíčku pracuji od léta 2021. Prostředí a kolektiv je zde úžasný. Jsem velmi komunikativní, přátelská, práce s dětmi mě moc baví. Ráda dětem pomáhám rozvíjet jejich kreativitu, předávám jim své znalosti a učím je novým dovednostem.

Bc. Jana Oklešťková – asistent pedagoga

Vystudovala jsem střední sociální školu a poté pracovala jako OSVČ v oboru Květinářství. Práce s lidmi mě vždy bavila, a proto jsem si dodělala rekvalifikační kurz asistenta. Během rodičovské dovolené jsem začala dálkově studovat pedagogickou fakultu v Olomouci s titulem Bc. Během své školní praxe jsem získala spoustu zkušeností, jak s prací se starými lidmi v zábřežské Domovince, z družiny, ze základní školy, nebo ze speciální školky, z kterých jsem si mnohé odnesla. Ráda studuji a učím se novým věcem. Pracovala jsem jako vychovatelka a učitelka činností v nedaleké vesnici poblíž Zábřehu. Sama jsem matkou dvou holčiček, mám v sobě velký kus mateřské lásky a děti všeobecně miluji. Proto mě práce ve školce moc baví. Ráda rozvíjím jejich kreativitu, jejich lásku k přírodě a i klidem a dávám jim cenné rady do života.