Co nabízíme

Autor: Tereza Hlobilová  •  2.července 2014

• Krásné, moderní, rodinné prostředí, zázemí s vlastní zahradou a vybavením
  • Maximální péči od zkušených pedagogů a odborníků
  • Rozvíjení osobnosti po stránce hudební, výtvarné, pohybové a jazykové
  • Výuku anglického jazyka
  • Zajištěné stravování
  • Nabízíme rozšířenou nabídku hlídacích služeb (noční a víkendové hlídání)
  • Celoroční provoz školky

Pozn.: Nejsme statní MŠ, pobíráte-li rodičovský příspěvek a docházíte k nám, tak o něj nepřijdete.

Hlavním myšlenkou naší školky je, abychom Vám již v předškolním věku dítěte pomohli rozpoznat, na co je dítě talentované, co ho zajímá a čemu by se mohlo potenciálně v budoucnu věnovat a tyto jeho dovednosti chceme dál rozvíjet. Děti se budou v průběhu celého dne věnovat rozličným aktivitám jako je malování, hudba, zpěv, tanec, cvičení a jiné tvoření. Dále je budeme učit základním anglickým slovíčkům formou hry, pro začátek alespoň základní slovní zásobu. Pokud budete chtít Vaše dítě naučit angličtině hlouběji, nabízíme možnost individuálního kroužku angličtiny.

Tereza Hlobilová

O Vaše děti se bude starat s maximální péčí učitelka Terezka.

• Střední pedagogická škola v Litomyšli
  • Pedagogická praxe během studia - mateřská škola Zahradní, Zábřeh II. základní škola Zábřeh
  • Učitelka v mateřské škole Blatenská, Praha, v letech 2009 - 2014
  • Učitelka v mateřské škole Pohádka, Zábřeh, v roce 2014
  • Studium v Austrálii - IntensiveEnglishCourse

- Profesional Business Course

- IELTS Preparation Course

• Absolventka  vzdělávací akce projektu ZDRAVÁ ABECEDA
  • Absolventka  projektu ATLETIKA PRO DĚTI
  • Absolventka  vzdělávacího programu - Kvalita předškolního vzdělávání  (zpracování třídních a školních programových i hodnotících dokumentů ve vztahu k RVP PV a příslušným právním normám)
  • Babysitting v Austrálii
  • Hlídání dětí v rodinách
  • Vedení kroužku mažoretek od 3 let

Založení vlastní školky byl vždycky můj sen, již v počátcích, kdy jsem začala učit v běžné státní školce jsem si přála věnovat se dětem podle mého srdce. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto se jim chci s velkou péčí a láskou věnovat dále. Ve velkém kolektivu není zcela možné věnovat se každému dítěti individuálně podle potřeb každého z nich, a právě snaha tento fakt změnit mě vedla k založení vlastní školky.

„Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce.“

Fulghum Robert